Razredniki

1. a EG Tanja Benčič Rihtaršič 2. a EG Nataša Primožič 3. a EG Meri Logar 4. a EG Mojca Kocjan
1. b EG Tea Race 2. b EG Nataša Jerman 3. b EG 4. b EG Katarina Furlan
1. a ET Mojca Butinar Mužina 2. a ET Maja Kugonič 3. a ET Nino Legnar 4. a ET Keith Kleva
1. b ET Petra Bremec 2. b ET  Leon Senica 3. b ET Mojca Lazar 4. b ET Ester Jerkič Šturm
1. c ET Sonja Šuligoj 2. TR Nataša Stopar 3. TR Samo Štemberger 4. ET-PTI Stanka Vinčec
1. TR Tine Farkaš 2. AD Valerija Jakovac 3. AD Senija Smajlagić 5. ET- PTI Tanja Skok
1. AD Smiljana Škvarč ET – PT Dolores Omahen

Govorilne ure

Skupne govorilne ure:

11. oktober 2022 8. november 2022 13. december 2022
14. februar 2023 11. april 2023 9. maj 2023

Razpored govorilnih ur v dopoldanskem času najdete v zavihku “učitelji in strokovni delavci” . Prosimo, da se predhodno najavite po telefonu ali e-mailu.

Roditeljski sestanki

Prvi roditeljski sestanek bo potekal po razporedu:

Za starše dijakov športnikov, ki obiskujejo  1. TR in AD, 1. B ET, 1. A EG, bo prvi roditeljski sestanek ob 16.30 v šolski knjižnici, nato pa ob 17.30 v učilnicah po razporedu z razredniki.

ZAP. ŠT. RAZREDNIK ODDELEK DATUM ČAS  UČILNICA
1. TANJA BENČIČ RIHTARŠIČ 1. A EG 6. 9. 2022 17.30 003
2. TEA RACE 1. B EG 5. 9. 2022 17.30 005
3. MOJCA BUTINAR MUŽINA 1. A ET 15. 9. 2022 17.30 004
4. PETRA BREMEC 1. B ET 6. 9. 2022 17.30 006
5. SONJA ŠULIGOJ 1. C ET 13. 9. 2022 17.30 009
6. SMILJANA ŠKVARČ 1. AD 6. 9. 2022 17.30 008
7. TINE FARKAŠ 1. TR 6. 9. 2022 17.30 005
8. MAJA KUGONIČ 2. A ET 15. 9. 2022 17.30 003
9. LEON SENICA 2. B ET 15. 9. 2022 17.30 005
10. NATAŠA PRIMOŽIČ 2. A EG 16. 9. 2022 16.30 009
11. NATAŠA JERMAN 2. B EG 26. 9. 2022 17.30 004
12. VALERIJA JAKOVAC 2. AD 19. 9. 2022 16.00 003
13. NATAŠA STOPAR 2. TR 19. 9. 2022 17.30 005
14. MERI LOGAR 3. A EG 20. 9. 2022 17.00 003
15. PIJA STEGEL 3. B EG 20. 9. 2022 17.30 005
16. NINO LEGNAR 3. A ET 21. 9. 2022 16.00 005
17. MOJCA LAZAR 3. B ET 20. 9. 2022 17.30 003
18. SENIJA SMAJLAGIĆ 3. AD 22. 9. 2022 16.00 003
19. SAMO ŠTEMBERGER 3. TR 22. 9. 2022 17.30 005
20. MOJCA KOCJAN 4. A EG 23. 9. 2022 16.00 003
21. KATARINA FURLAN 4. B EG 23. 9. 2022 17.30 005
22. KEITH KLEVA 4. A ET 4. 10. 2022 16.00 003
23. ESTER JERKIČ ŠTURM 4. B ET 26. 9. 2022 17.30 005
24. STANKA VINČEC 4. ET-PTI 26. 9. 2022 16.00 009
25. TANJA SKOK 5. ET-PTI 26. 9. 2022 17.30 008

 

mi