Danes je v športni dvorani Bonifika potekalo področno tekmovanje v dvoranskem nogometu (futsalu), ki je gostilo kar 5 ekip: GEPŠ Piran, SŠ Izola, SGLŠ Postojna, SŠ Srečka Kosovela Sežana in domača ekipa

Sepš Koper

.

Da je bila pot do naslova najboljšega lahka, si ne bi drznila reči niti v najglobjih sanjah. O tem pričajo rezultati medsebojnih tekem, ki so si sledili nekako tako: 4:3, 2:2, 2:1, 3:3, 2:1…
Kateri dve ekipi se bosta “udalili” v finalu, smo izvedeli šele ob zadnjem sodnikovem pisku, ki je nakazoval konec predtekmovanja. V finale sta tako napredovali ekipi GEPŠ Piran in naši fantje Sepš Koper.
Finalno tekmo je vseh 10 igralcev na parketu vzelo smrtno resno! Dokaz temu je rezultat ob koncu prvega polčasa, ki je znašal 0:0.
Dijaki so se zavedali, da prostora za napake ni, in da bo v drugem polčasu potrebno prestaviti vsaj v prestavo više. Tako so v začetnih minutah naši povedli na 1:0, a GEPŠ-ovci jim niso dolgo ostajali dolžni – izenačili so na 1:1. Nato je sledilo nekaj napetih minut za obe ekipi, predvsem pa za oba vratarja – a v dani situaciji se je tokrat bolj izkazal naš vratar ERIK ŠMITRAN, ki se je odločil “zakleniti” svoj gol. Danes najboljši strelec –

Rok Koren

je poskrbel še za zmagovalni gol (2:1), ki je ekipo SEPŠ-a ponesel do zmage in omogočil napredovanje v ČETRTFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA.

Vsem dijakov iskreno čestitamo
Zahvaljujemo se tudi vsem sodelujočim ter aktivu ŠVZ za organizacijo, vodenje in moralno podporo med tekmovanjem.